1989 yılında Elektrik ve Elektronik Mühendisi Özkan MUCUK tarafından I. Onur Han İş Merkezinde şahıs firması olarak kurulan ÖZMÜHENDİSLİK 1994 yılında şirketleşerek ÖZMÜHENDİSLİK YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak Yenişehir adresine taşınmıştır. Merkezi Yenişehir İnşaatçılar Çarşısında bulunan şirketimizin, daha yoğun olarak hizmet verdiği sanayi sektörüne hızlı ve güvenilir çözüm üreterek sorunların daha çabuk giderilmesi amacıyla 1997 yılında Torbalı’ya şube açarak müşteri memnuniyetini bir kat daha arttırmayı hedeflemiş ve başarıya ulaşmıştır.

Şirketimiz sanayi bölgesinde yeni tesis kurmak için yatırım yapan firmalarda birçok trafo projesi ve merkezi, iç tesisat projesi ve elektrifikasyon işleri yapmış ve tamamında zamanında ve güvenilir hizmet vermiştir. İşletmeye açılmış ve işletmeye devam eden tesislerin trafo, iç tesisat, kumanda, kompanzasyon vb. işlerini müşteri memnuniyeti politikamız doğrultusunda işletmeleri mağdur etmemek ve çalışmalarını aksatmamak için çok kısa zamanda ve hızlı bir şekilde sorunlar çözülmüş, tadilatlar yapılmış ve kısa sürede sonuca ulaşılmıştır.

1998 yılına kadar özel şirketlere hizmet veren şirketimiz, bu yıldan itibaren resmi sektöre de girmiş, bir çok resmi kuruma ve özellikle YİĞİT MÜHENDİSLİK (ÖZKAN MUCUK) şahıs firmasını kurarak A.G. ve O.G. enerji nakil hatları, yine A.G. ve O.G. alt yapı çalışmalarında birçok kez GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş., İZSU  Genel Müdürlüğü, JANDARMA  Genel Komutanlığı, İLLER Bankası , Belediyeler , Köy Hizmetleri, Devlet Su İşleri , Devlet Hava Meydanları, Kara yolları gibi kurumlara onlarca iş yapmış ve iş bitirmelerini almıştır.

2008 yılından bu yana yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili projeler içinde yer alan firmamız  KOJENERASYON ,RES, HES, JES  ve GES’ler ile ilgili bir çok proje ve uygulamaya imza atmıştır. Özellikle 2014 yılından sonra   GES konusunda hem saha hem çatı, onlarca projeye imza atarak bu yetkinliğini ispat etmiştir.

Yoğunlukla yapılan AG-OG enerji nakil hatları, Enerji temin işleri, Trafo merkezleri, Endüstriyel tesis elektrifikasyonu, Enerji üretim tesislerinin işlerinin yanında  firmamız proje birimi tarafından  yüzlerce konut, otel, iş merkezi, hastane projeleri üretilmiştir. Talep geldiğinde bu tesislerin  elektrik tesisatlarının da taahhütleri  gerçekleştirilmektedir.

2008 yılında ISO 9001-2008 kalite sistem belgesini alan firmamız 14’ü idari personel toplam +50 çalışanı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Gerek müşteri memnuniyetimiz gerek hizmet anlayışımızla İzmir’de ve Ege bölgesinde birçok projeye imza atan firmamız her yılın geçen yıla göre; daha iyi, daha güvenilir ve daha memnuniyetli bir yıl olması için; yoluna yenilikçi, ileri görüşlü olarak güvenilir adımlar ile ilerlemişi ilerlemeye devam edecektir

+50

ÇALIŞAN

34

YILLIK DENEYİM

+3000

TAMAMLANMIŞ PROJE

NEDEN ÖZMÜHENDİSLİK?

34 YILI AŞKIN DENEYİM
Mühendislik alanında 34 yıldan uzun süredir hizmet vermekte olan ÖzMühendislik müşterilerinin çıkarlarını her zaman ön planda tutmuştur.
ALANINDA UZMAN EKİP
ÖZMühendislik bulunan mühendislerin ve teknikerlerinin deneyimleri birçok projede kendisini kanıtlamıştır. Birçok alanda etkin olarak hizmet vermekte olan şirketimizde, her alanda kendini geliştirmiş ve donanımlı personellerimiz ile çalışmaktayız.
MÜŞTERİ DOSTU FİYATLANDIRMA
ÖZMühendislik projelerinize uygun teklifler vermeye çalışırken aynı zaman ürün kalitesinden asla taviz vermemektedir.
HER ZAMAN DESTEK
Tamalanmış projelerinizden sonra bile her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Adres

İzmir Aydın Asfaltı No:40/C K-Blok TorbaKent, 35860 Torbalı/İzmir

Bize Ulaşın